Čím dostat make-up na obličej

Jelikož se alespoň 80 % žen maluje, tak je dekorativní kosmetika velmi žádaná. Na trhu existuje spoustu obchodů, které jsou zaměřené přímo na prodej dekorativní kosmetiky. Za dekorativku se považuje rtěnka, řasenka, make-up, pudr, tvářenka, bronzer, tužky na oči, tužky na obočí atd. Vše, čím se dáma může zkrášlit a podtrhnout tak její půvab a krásu . Případně zakrýt nedokonalosti a vylepšit tak svůj vzhled.
štěteček mixcos
Dnes se zaměříme na to, čím dostat make-up na obličej. Mužům se to může zdát jako snadný krok, kdy si pouze rozetřeme tento produkt po tvářích a po celém obličeji. Není to však pravda. Aby konečný vzhled vypadal dobře, tak je zapotřebí více práce a mít k tomuto účelu pár pomocníků, kteří nám dopomůžou ke krásnému a bezchybnému výsledku. Co by to mělo být?
Jedná se o pomůcky, jako například štětce, houbičky, silikonové pomocníky, naše ruce, beauty blendery atd. Nejčastěji mladé dívky začínají aplikovat produkt pomocí prstů. Je to to nejsnadnější a nejjednodušší řešení, protože v té době začínají s líčením teprve experimentovat a nevlastní potřebné věci. Poté se začnou o toto téma více zajímat a zjišťují si, čím vším se dá pracovat. Nejčastěji si pořídí štětec. Ten by měl být z umělého vlákna, které nespotřebuje hodně make-upu jen tím, že se vsákne do štětin. Pracovat bychom s ním měly tak, že produkt roztíráme od středu obličeje do stran. Nesmíme zapomenout na přechody ke krku, které bychom měli také trochu zakrýt. Někdo ho nanáší i na krk, ale to si myslíme, že není zapotřebí, pokud máte vybraný správný odstín.
štětečky na pudr
Pokud sáhnete v drogerii spíše po beauty blenderu nebo houbičce tak byste měli vědět, jak jej/jí správně používat. V drogerii si můžete vybrat tvrdší nebo měkčí variantu. Podle toho, co Vám bude spíše vyhovovat. Případně můžete koupit obě, abyste si vyzkoušeli, co je pro Vás osobně lepší. Nezapomínejte ji před použitím vždy navlhčit. Dalším krokem je použití při nanášení. Zde se neroztírá, ale „vklepává“ do pleti.
Používání není nijak složité a na trhu existuje spousty produktů, které nám mohou pomoci k bezchybnému líčení.