JAK ZLEPŠIT VÁŠ SEX

Bez dobrého sexu se neobejde žádný vztah. Tedy alespoň ve svých začátcích. Co když ale máte dlouhodobý vztah a jste spokojeni, jen Váš sex trochu zaostává a Vy se kvůli tomu trápíte? Nebo máte nový vztah a tohle je něco co Vám nevyhovuje? Nebojte se, tohle se dá jednoduše zlepšit, díky pár trikům si ho budete užívat znova!

sex dvou žen

Udělejte si čas a klid

Pokud si uděláte příjemnou atmosféru, ať už příjemnou hudbou nebo svíčkami, hned půjde o něco jiného. Pokud budete přemýšlet o tom, co musíte zítra koupit v obchodě, je jasné, že to za moc stát nebude. Domluvte se na tom, co vyhovuje Vám oběma. Můžete začít třeba jemnou masáží nebo společnou sprchou, udělejte cokoliv pro to, abyste se dokázali uvolnit.

 

Komunikace je základem každého vztahu

Platí to ve všech částech mezilidských vztahů a samozřejmě i v oblasti sexu. Řekněte si navzájem o tom, co se Vám líbí, o svých fantaziích a o tom, co byste si chtěli v posteli vyzkoušet. Nestyďte se, není žádný důvod proč.

 

Zkoušejte nové věci

Nebojte se experimentovat. Experimenty mohou výrazně okořenit Váš sexuální život. Dnes již existuje spousta možností, stačí trochu zabrouzdat po internetu. Můžete vyzkoušet nové hračky, prodává se jich plno. Spousta párů také rádo zkouší jiná místa, třeba někde na veřejnosti, v lese, autě nebo na louce. Vzrušení tak může být mnohem větší, protože je potencionální možnost nalezení. Pokud nepatříte zrovna mezi exhibicionisty, můžete zkusit jiná místa například ve Vašem domě.

spokojená žena

Používejte afrodiziaka

O co vlastně jde? Afrodiziakum je označení pro prostředek k povzbuzení sexuálního vzrušení. Více o nich . Nejde pouze o všem známou Viagru, existuje spousta možností.

 

Pořád si ale musíte pamatovat, že na sexu sice záleží, ale dá se na něm pracovat, nemusíte se tedy okamžitě hroutit, vše se dá celkem jednoduše napravit.