Jsou vhodné hlavně do malých bytů, avšak nejen tam

Koupit si dnes kdysi standardní tří pokojový byt není ani zdaleka pro každého. Bytů o této velikosti je totiž málo, a proto podle toho také stojí. To je také důvod, proč jsou mezi našinci stále oblíbenější menší byty, případně dokonce garsonky. Ovšem i v těch se dá docela slušně žít, pokud je člověk nemusí sdílet s dalšími pěti lidmi. Aby ovšem byly dostatečně komfortní, je fajn je trochu zvětšit, alespoň opticky. K tomu se hodí velký úklid, který by měl odstranit všechny přebytečné věci. To samo o sobě však stačit nemusí. Velmi pomůže i koupě speciálního nábytku, který místo nejenže nezabírá, ale naopak ho šetří.

Šaty

Tento druh nábytku lidé běžně znají pod názvem vestavěné skříně https://www.sten-skrine.cz/. Ty jsou velice šikovné, a proto také populární. Běžně se však nepoužívají pouze v domácnostech, ale zároveň své upotřebení najdou na mnoha pracovištích typu kancelářské prostory. Inu místo navíc dokáže logicky ocenit v podstatě každý.

Největší předností vestavěných skříní je jejich schopnost fungovat ve zdech. Tam z logiky věci nikomu nemohou překážet, a díky této vlastnosti jsou vhodné prakticky do všech místností s omezených prostorem. Je možné je nainstalovat víceméně kamkoliv, i do pokojů s nepříliš standardním tvarem stěn. Vzhledem k tomu, že každá vestavěná skříň je jiná, je potřeba si objednat takovou, která nabízí minimálně stejné penzum úložného prostoru jako ta stávající. Pouze v takovém případě se bude jednat o plnohodnotnou výměnu.

Vestavěná šatna

Vestavěné skříně se produkují výhradně na zakázku, a to z výše uvedených příčin. Nejedná se ovšem o chybu, nýbrž naopak o klad. Sice jsou věci vyrobené na míru obecně dražší, na druhou stranu si je může zákazník nechat vytvořit zcela podle svých vlastních představ. K tomuto účelu slouží speciálního editory, ve který je možné vyrobit si nejprve virtuální podobu nového nábytku a tu následně nechat zhmotnit v dílně.