Selvintech je férová firma


Jistě si teď říkáte, jistě, opět nějaký podvod. Nikdo přeci nerozdává peníze jen tak. Samozřejmě, že ne. Ani my vám nenabízíme peníze jen tak. Nabízíme vám je výměnou za vaši šikovnost. Momentálně totiž hledáme šikovné lidi, kteří by s námi chtěli navázat spolupráci a vydělat si tak nějaké peníze navíc. Teď před Vánocemi se jistě hodí každá koruna. Zaujala vás tato nabídka? Jistě teď chcete vědět, o jakou firmu se jedná. Naše společnost se jmenuje Selvintech. Naše jméno je již poměrně známé, protože jsme zaběhlou firmou, která se zabývá výrobou dekorací a vánočních ozdob. Čím se však naše firma odlišuje od tisícovky jiných podobných firem?

Co nás odlišuje

Jednoznačně je to ruční výroba. Právě to činní naše výrobky tak výjimečné. Neholdujeme strojové výrobě. Netoužíme po výrobě milionu stejných kusů. Naším hlavním cílem je vyrobit takové výrobky, které zákazníky zaujmou na první pohled, protože v nich uvidí kus práce.

Přidejte se k nám

Zaujala vás strategie naší firmy? Tak se k nám přidejte. Neobávejte se žádných vstupních poplatků. Vše potřebné vám zašleme a hotové výrobky od vás vykoupíme. Přesně tak jednoduché to je. Na vás bude pouze výroba dekorací, která je jednoduchá. Po pár kouscích ji zvládnete hravě. Pokud namítáte, že nevíte, kdy budete mít volno, že nemůžete plnit normy, protože máte malé děti a tak dále, můžete zůstat v klidu. Vaše pracovní doba bude přesně taková, jakou si ji stanovíte. My se budeme zajímat až o hotové výrobky. Jen u nás si vyděláte tolik peněz, kolik úsilí budete práci věnovat. Zamlouvá se vám naše nabídka? Tak na nic nečekejte a kontaktujte naše zákaznické oddělení ještě dnes. Vánoce se kvapem blíží a vy si jistě chcete vydělat peníze navíc na dárky pro své blízké. Nebo si snad koupíte něco jen pro sebe? To vše už záleží jen na vás.