Dřevěné postele


Jaký materiál se k jejich výrobě používá?
Jedná se o kvalitní a poctivé masivní dřevo borovice. Krásně vonící, které vám v místnosti navodí pocit útulnosti a mimořádně esteticky vzhledného prostředí a to vše díky posteli z masivního borovicového dřeva. Postel 90×200 je tak akorát velká, aby na ni začaly spát větší děti. Pokud sháníte vhodnou alternativu do dětského pokoje, který se postupně stává školáckým pokojem nebo pokojem pro většího studenta, jsou tyto postele vhodnou volbou. Navíc si můžete zvolit jejich dekor. Nabízí se v různém provedení a v různých dekorech dřeva. Vždy z kvalitního borovicového základu.
podkrovní pokoj.jpg

Příjemný odpočinek

Na kvalitní posteli se skvěle vyspí nejenom větší děti, ale také studenti. S takovouto postelí můžete vybavit koleje či studentské pokoje. Je vhodná pro každého dospělého a to díky svým velkým rozměrům. Široká je 90 cm, což umožní příjemný spánek a snadné otočení se na zádech, v případě, že se budíte a pořád sebou na posteli melete. Nebojte se, na této postýlce se vám už konečně bude spát jako na obláčku.
a) Neškodí zdraví a prospívá přírodě
Konečně něco, co nejenom že hezky vypadá, ale co také pozitivním způsobem ovlivňuje přírodu a neškodí našemu zdraví. V dnešní době bychom se totiž už měli dívat také trochu na ekologii a především na vlastní zdraví. Postele jsou ekologicky vhodné. Jsou naprosto nezávadné, neškodí zdraví ani životnímu prostředí. Materiál je vysoce odolný, proto jsou postele vhodné také do penzionů a hotelů či na koleje. Zvládnou jakékoliv zacházení.
b) Estetika a příroda
V případě těchto postelí můžete pozorovat, jak se snoubí krása přírody s prvky elegance a vznešeného designu. Postel jistě skvělým způsobem zaplní váš interiér. Zvolte si ji v barvě, která bude ladit s ostatním nábytkem v místnosti.
pár pod peřinou.jpg
Nabízíme v provedení dub, borovice, olše a ořech. Mohou mít úložný prostor nebo být jiným způsobem přizpůsobené vašemu bydlení. Stačí si vybrat z široké nabídky.