Svěřte designový návrh odborníkovi

Pomoci s návrhem vašeho nového bydlení, které hodláte zmodernizovat, vám může bytový designér Praha. A věřte, že budete s jeho službami spokojeni!

A nejen vy samotní, ale všichni příslušníci vaší rodiny, pokud se bude „hýbat“ i s jejich prostorami. Změny ocení jak dospělí, tak i děti, obzvláště, když i jejich dětský pokojík dozná užitečných a nápaditých změn.

A s tím si právě dovede poradit bytový architekt Praha, pro něhož je každá objednávka zákazníka výzvou. A může to být zařízení celého nového rodinného domku, stejně tak si výtečně poradí i s novou reorganizací místností a prostor, rekonstrukcí vašeho bydlení.

návrh kuchyně

Čeho se zákazníci nejvíce obávají?

Bývají to řemeslníci, respektive – kde dohledat s p o l e h l i v é h o a š i k o v n é h o řemeslníka. Tohoto problému vás dokážeme zbavit, protože spolupracujeme se stavebními firmami a i samotnými profesionály řemesla. Za léta spolupráce s nimi jsme poznali, že se jedná o skutečné mistry svého řemesla a kontakt na ně vám s radostí zprostředkujeme.

Novému bydlení už nestojí nic v cestě!

dětský pokoj

My vám navrhneme vzdušné prostory, kde se budete cítit vy i celá vaše rodina dobře a řemeslníci pomohou s výrobou nábytku na míru či novými rozvody elektřiny, vody a odpadu. Vy si už jen sesynchronizujete jejich návštěvu v čase, který bude vyhovovat vám i jim.

Stačí jen jedna návštěva bytového architekta u vás doma.

Na základě vaší telefonické objednávky a rozhovoru se domluvíme na termínu, kdy vás navštívíme u vás doma, abychom mohli zhodnotit celý prostor a zakreslit si ho. Již při této první schůzce vám nabídneme náčrt změn, které požadujete a námi zamýšlené změny. Po odsouhlasení a připomínkování vytvoříme 3D návrh, který stále není konečný. Vy uvidíte na návrhu váš byt jako ve skutečnosti, tak je jeho obraz věrný. Lehce si tak dokážete představit změny, které požadujete a které navrhujeme. A po konečném odsouhlasení se okamžitě pouštíme do práce.