Pocit, který nikdo a nic nepřekoná

Buďte výjimečná! Takové šaty nikdo jiný nemá!
Chcete okouzlit? Chcete se cítit dobře, luxusně a mimořádně? V kůži princezny můžete být s našimi luxusními plesovými šaty. Využít je můžete na tradičních plesech během sezóny nebo je můžete vzít na svatbu, firemní akci v sále nebo jinou kulturní událost. Hodí se opravdu kamkoliv. Můžete si vybrat typ šatů, velikost i barvu.
světelná výzdoba.jpg
· Šaty si k nám můžete přijít vyzkoušet. Tak neváhejte a využijte této příležitosti. Navštivte náš salón a určitě neodejdete s prázdnou, nabízí se zde mnoho krásných plesových šatů Praha.
Znáte ten pocit, když se cítíte výjimečně? Chcete být krásná, nádherná a alespoň na jeden den mít pocit, že jste výjimečná a okouzlující? Plesové šaty se hodí pro každou postavu. Stačí si vybrat správný typ a velikost. Lahodit oku mohou také různé krásné barvy. Vyberte si přepychovou barvu, která vám padne. Pokud si nebudete vědět rady, pak můžete navštívit naše studio, kde si můžete šaty také vyzkoušet.
nevěsta a ženich.jpg

Koupě i zapůjčení

Nabízíme možnost koupě i zapůjčení. Pokud se obáváte, že byste šaty použila jen jednou a pak vám dlouhou dobu ležely zbytečně ve skříni, pak je vhodnější zvolit zapůjčení šatů. Je to také daleko praktičtější, protože vám šaty nebudou zabírat místo ve skříni a navíc po letech můžete kdykoliv vytáhnout nový model a zapůjčit si šaty další, ve kterých vás ještě nikdo předtím neviděl. Pokud raději šaty vlastníte a využijete je na více příležitostí, pak je nejlepší možnost pořízení, čili koupě šatů.
sklenice vína.jpg

Šijeme šaty také na míru

Šaty podle vaší představy a přesně na míru? I to je v našem salónu možné! Podle vašeho přání si můžete nechat ušít šaty přesně na míru.
· Nabízíme luxusní a krásné šaty také ve velkých slevových akcích. Nepropásněte tuto příležitost pořídit si vlastní šaty za velmi nízkou cenu. Do budoucna se vám to rozhodně vyplatí. Dokonce je možná koupě až s 80% slevou. Vyberte si šaty na maturitní ples, věneček nebo jinou velkou událost. Budete zářit v jedinečných a okouzlujících šatech a nikdo vás nepřehlédne.