Ponožky jako módní doplněk

Ponožky. Kdo by si kdy pomyslel, že je čím dál tím více lidí bude nosit jako módní doplněk
a ne proto, aby mu bylo teplo na nohy. Některé sice nevypadají špatně, ale na některé by člověk mohl zavolat módní policii. Pojďme se společně na tento nový módní trend podívat.
pruhované podkolenky

Určitě všichni víme, že typického Čecha na dovolené poznáme tak, že má ponožky v sandálech, otevřených botách či lodičkách. Minulý rok si z toho opravdu velká spousta lidí dělala velkou legraci. Co bylo, to bylo. Letos je tomu úplně jinak.

Troufli byste si někdy tohle vyzkoušet? Někteří z našich řad ano a dokonce rádi. Záleží
to hlavně ale na vkusu každého z nás.

Ponožky se v čím dál větším množství začínají objevovat nejen u nás ale i u velkých
a slavných hvězd. Dokonce i čím dál tím více obchodů jim věnuje pomalu celý regál. Je to opravdu šílené, jak se najednou ponožky dostaly až do tak velkého popředí. No řekněte sami.

Někteří je považují za zábavný a vkusný doplněk. Díky tomu, že jsou tak oblíbené, není už vůbec žádná ostuda, když si je vezmete například k sukni a ony půjdou z bot vidět.

Všechno má své ale. Zase na druhou stranu, všeho s rozumem.
ponožky v teniskách

Do popředí se hlavně vrací styl 80. let a dále to jsou pak ponožky třpytivé nebo krajkové. Rozhodně nic nezkazíte ponožkami s lemy.

Už neplatí pravidlo, že síťované ponožky patří jen k lodičkám a obyčejné ponožky pouze
do tenisek. Je to právě přesně naopak. Nemusíte se stydět za ponožky v lodičkách, sandálech či dokonce muletek.

Inspiraci můžete čerpat z internetu, anebo můžete vyzkoušet své vlastní zajímavé kombinace. Záleží jen a jen na vás, jak se do nového módního trendu ponoříte a jestli se do něj vůbec ponoříte. Třeba vás to na konec ještě velmi mile překvapí.

Pokud byste se chtěli dozvědět více informací o nové módě,
pak
vám je nabídne.