Potěšte ženu

Naštvaná a uražená žena je horší, než leckterá přírodní katastrofa. Uražené ženy totiž dokážou udělat ze života peklo nejednomu chlapovi. Podařilo se i vám v blízké minulosti urazit, nebo naštvat nějakou ženu a nevíte, jak z toho ven? Poradíme vám hned několik osvědčených metod, kterými obměkčíte každé dámské srdce – a je v úplně jedno, zda jste naštval babičku, matku, ženu nebo dceru. Všechny si udobříte těmito způsoby!

autorský šperk

Prvním způsobem, jak se nejlépe omluvit, jsou autorské šperky. Po světě nechodí žena, která by nemilovala náušnice, prstýnky, náhrdelníky, nebo náramky. Zkrátka, všechny je milují – a o to více, pokud se jedná o jedinečný kousek, který si jen tak v obchodě nemůže nikdo koupit! Pokud navíc investujete do nějakého cenného kovu, nebo kamenu, určitě tím neprohloupíte, to nám můžete věřit.

květina a prsten

Tyto šperky jsou navíc výjimečné tím, že je můžete přizpůsobit přesně dle vkusu ženy. Víte, jakou má ráda barvu? Výborně! Nechte jí udělat šperk v té oblíbené!

Další možností, jak si udobřit naštvanou ženu, je darovat květinu. Ne nadarmo se totiž povídá, že květiny obměkčí každé srdce. Nicméně nežli nějakou pošlete, předem si ověřte, jakáže je ta nejoblíbenější. Jedině tak bude kytice působit originálně a vkusně. Pokud květiny posíláte kurýrem, můžete navíc přihodit nějaký pěkný a romantický vzkaz. Pokud se vám vše povede, výsledek je zaručený!

Nicméně, i kdyby přeci ani jeden z již zmíněných způsobů nefungoval, je načase přistoupit k těžšímu kalibru. Všechny ženy milují štěňátka, koťátka nebo jiné domácí mazlíčky. Pokud tedy i vaše žena touží po nějakém mazlíčkovi, dopřejte jí ho! Zkrátka, žádná žena neodolá tak roztomilému zvířátku. Ovšem před koupí se raději přesvědčte, že tento dárek bude vítaný. Uvidíte, že všechny tyto metody vám pomohou s omluvou a vše bude jako dřív. Stačí jen chtít.