Pronájem dodávky za dobré ceny

Každý, kdo má nějakou firmu, či společnost, tak má určitě k dispozici dodávku. Dodávky jsou totiž univerzální vozy, které se hodí v jakémkoliv průmyslu a i domácnosti. Díky nim převezete pohodlně jakýkoliv náklad a ke všemu Vám bude stačit, řidičský průkaz B. Dodávky jsou navíc velice prostorné a také díky nim můžete převést 8 lidí plus řidiče. Jsou tak dokonalým dopravním prostředkem a hodí se ve všem odvětví průmyslu.

půjčovna dodávek

Půjčovna dodávek Praha 4, je společnost, která má mnoho zkušeností v oboru pronájmu a dokonale tak ví, co zákazníci chtějí. Díky tomu mají ve svém vozovém parku nespočet menších i větších vozů a můžete si tak vybrat ten, který Vám bude vyhovovat nejvíce. Jejich vozy jsou značky francouzské výroby a u každého vozu je napsáno kolik má úložného prostoru. Samozřejmostí je, že u každé dodávky je napsaná jeho výbava a to včetně rozměrů auta. Pronájem je zde rozepsaný již od jedné hodiny až po pronájem na celý měsíc. Čím delší pronájem, tím nižší je cena pronájmu za den. Navíc nabízí společnost i zvýhodněné víkendy, které jsou za nižší ceny.

půjčovna dodávek

Pokud zvolíte pronájem u této společnosti, tak se můžete těšit na řadu výhod, které Vás k pronájmu čekají. Zdarma Vám společnost zapůjčí rudl, na převoz nábytku a těžké elektroniky, pokud se chcete stěhovat. Po domluvě lze také přistavit automobil na dohodnutém místě. Všechny jejich vozy můžete řídit s řidičským průkazem B. Před vrácením, kontrolují všechny své vozy, aby nedošlo k poruše během pronájmu. Většina jejich vozů je vybavená také tažným zařízením a můžete tak převést více nákladu navíc. Samozřejmostí pak je dálniční známka pro Českou i Slovenskou republiku. Dále pak můžete najet neomezený počet kilometrů.

Pokud tedy sháníte rychlý pronájem dodávky a nevíte, na koho se obrátit, tak zvolte tuto půjčovnu. Budete určitě spokojení a automobil Vám dobře poslouží.