Narodí se miminko

Nevím, zda tu pověru znáte. Podle ní se nemá na dítě nic kupovat, pokud není na světě. Nevím, jak je to dodržováno, ale co jsem poznal lidi já osobně, tak na to vůbec nedbali. Ani já sám jsem se tím v životě neřídil a má dcera už měla pár věcí doma ačkoli ještě bydlela u maminky v bříšku.

Domnívám se, že by to málokterý rodič vydržel, nic nekupovat a také nevěřím tomu, že by ještě dnes někdo na pověry dal.

Nakupují se především různé oblečky, ale hlavně se kupují hračky. Bohužel, nebo bohudík dnes víme co se narodí již předem, což je tak trošku škoda. Ale pro někoho je to dobře. Nuže, víme, co se má narodit, a tak se skupují hračky ve velkém a širém okolí. Hračkářství po návštěvě rodičů či prarodičů zůstávají vybílena jako po nájezdu loupeživé tlupy Avarů.

těhotná žena

Jenže je třeba zakoupit tu věc nejdůležitější a tou je bezesporu kočárek. Zatím pro nejmenší děti. A ten věru musí být. Aby všichni koukali. Sousedky musí praskat závistí. Baby jedny. Jenže nežli na to, aby druzí koukali, že na to máme, je lépe se soustředit na naprosto jiné věci. A tou je bezpečnost našeho potomka. Ta by měla být na naprosto prvním místě a vše ostatní by mělo jít stranou. Pohodlí samozřejmě ano, ale až na druhém místě.

matka s kočárkem

Takže, kočárek by měl být především bezpečný, a to v té nejvyšší možné míře. Je třeba to řádně prozkoumat a klidně v prodejně provést několik pokusů. Prodavačky by to měly chápat. Pokud ne, je dobré jít někam jinam. Nejlépe objednat na internetu. Samozřejmě pouze v osvědčeném obchodě s řádnými certifikáty. A pozor, ono jich není zase tak hodně, jak by se mohlo zdát. Vy se však nemusíte ničeho obávat, pokud použijete internetový obchod, na který zde máte odkaz. Jen klidně klikněte na to barevné slovo kočárek a hned jste tam. Pak už vás čeká jen vybírání toho, co se vám líbí. A samozřejmě toho, co chcete pro vašeho potomka.