Pikantní zakousnutí

Wasabi je japonský křen známý výhradně pro svojí výrazně pikantní chuť. Je to velice zajímavá rostlina s neobyčejnými účinky, o kterých se ovšem už tolik neví. Tato plodina se pěstuje poblíž horských řek a její pěstování je poměrně náročné. Užívání wasabi je zdraví prospěšné, ač si při slově wasabi každý představí nepříjemně dráždivý pocit v nose, tak tato rostlina může nabídnout daleko více. Kromě velmi dobré a výrazné chuti působí tato rostlina při užívání jako antibakteriální a protirakovinné činidlo.

japonská směs

Arašídy, známe rovněž jako burské oříšky. Jsou plody podzemnice olejné. Je to dobře známi alergen proto doporučujeme se ujistit, že netrpíte alergií před koupí našeho produktu.

Kombinace burských oříšků a těstíčka z japonského křenu wasabi je na chuť velice výrazná někdo by skoro mohl říct až příliš. Pikantní chuť této kombinace je lehce štiplavá v ústech, zato pocit v nose je občas až nepříjemný. Přesto je tento druh pochutiny velmi oblíbený a podle našeho názoru právem.

Pokud ovšem nejste milovníci pikantních a takto výrazných pochoutek, můžete zavítat na naše internetové stránky a vybrat si z nepřeberného množství dalších námi nabízených laskomin k zakousnutí a japonských směsí https://www.vesela-veverka.cz/japonska-smes-wasabi/.

wasabi

Naše nabídka obsahuje mimo jiného také sušené ovocné a zeleninové brambůrky, nejrůznější druhy ořechů nebo třeba také ořechové krémy. U nás si vybere opravdu každý a rozhodně není důvod proč byste zrovna Vy měli být výjimka. Tak již dlouho nepřemýšlejte a klikněte na výše uvedený odkaz. Pro bližší informace nás samozřejmě můžete kontaktovat, veškeré potřebné kontaktní údaje naleznete na našich internetových stránkách. Stále váháte? Víte, že u nás naleznete produkty pro zákazníky, co mají bezlepkovou dietu? A to nejen pro ně, ale také pro zákazníky s jinými druhy diet. U nás zkrátka myslíme na vše. Tak už se nerozmýšlejte a pojďte si to prohlédnout na vlastní oči.